HEBEI REKING TEL MESH CO., LTD

Paslanmaz Çelik, Polyester ve Naylon Malzeme ile Ekran Baskı Mesh & Filtre Mesh. Perde Baskı Malzemesi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd

Sertifikalar
iyi kalite Serigrafi Mesh satış için
iyi kalite Serigrafi Mesh satış için
Ben sohbet şimdi

Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd
Fabrika Atölye Ofis Colleague Buzlu Ofis

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : R & K
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 1500000-5000000
Yıl kurulan : 1997
İhracat p.c : 70% - 80%
1997 yılında kuruldu. 60'tan fazla ülkeden müşterilerimiz, müşterilerimize profesyonel hizmetler ve en yüksek kalitede ürünler sunuyoruz, ana ürünlerimiz: Paslanmaz Çelik Hasır ve Filtreler, Baskı ve Filtreleme için Polyester / Naylon Hasır, Polyester Hasır Kemer ve Metal Hasır Kemer .

Firmamız Shijiazhuang'da bulunan ve Güney Anping İlçesi Endüstri Parkı Bölgesi, Çin'in ünlü Hasır Ülkesi'nde yer alan Fabrika. Bu şirketin sermayesi 15 milyon RMB, 40.000 metrekarelik bir arazi alanı, 11.000 metrekarelik bir inşaat alanı ve 1500 metrekarelik 1W Grade temiz atölyesinde tescillidir.

10 yıldan fazla bir süredir gelişme, sadece profesyonel olarak paslanmaz çelik tel örgü, polyester baskı ekran ve paslanmaz çelik tel üretimi ve satışı yapan değiliz. Ayrıca Kıvrımlı tel örgü, Kaynaklı tel örgü, Tel örgü çit, Delikli metal, Fiberglas örgü, Tel örgü işlenmiş ürün ve metal tel gibi diğer tel örgüleri de üretin.

Müşterilerimizle iş yaparken En İyi Kalite, Zamanında Teslimat, Uygun Fiyat ve Mükemmel Hizmet vizyonunu takip ettik. Müşterilerimizden kaliteli ve saygınlık kazandık. Biz içtenlikle fabrikamızı ziyaret etmenizi bekliyoruz ve yurtiçi ve yurtdışındaki müşterileri ile uzun vadeli iş ilişkileri kurmak istiyoruz.

İletişim bilgileri
Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd

Tel: 86-311-85236281

Faks: 86-311-89635066

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)