HEBEI REKING TEL MESH CO., LTD

Paslanmaz Çelik, Polyester ve Naylon Malzeme ile Ekran Baskı Mesh & Filtre Mesh. Perde Baskı Malzemesi

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa Hakkımızda

Geçmiş

Sertifikalar
iyi kalite Serigrafi Mesh satış için
iyi kalite Serigrafi Mesh satış için
Ben sohbet şimdi

Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd
Fabrika Atölye Ofis Colleague Buzlu Ofis

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : R & K
No. Çalışanları : 100~200
Yıllık satış : 1500000-5000000
Yıl kurulan : 1997
İhracat p.c : 70% - 80%
Reking ISO9001: 2000 uluslararası kalite yönetim sistemi sertifikası geçti. Bizim Hehuang marka ürün güvenilir kalite ve iyi hizmet, zamanında teslimat, uygun fiyat ve iyi hizmetler ile müşterilerimizden iyi övgü kazandı.

Reking şirket stailess çelik tel için test cihazı getiriyor, sadece gerilme mukavemeti, düğümleme basiküllerinin oranı başka fizik chiamctes de değil, aynı zamanda kimyasal madde olarak kimyasal bileşen olarak test ve kimyasal bileşen olarak sınamak olabilir malzeme.Güvenlik test yoluyla müşterilerinin G / B ve gereksinimi ile rekabet.Reking, müşterileri tarafından daha iyi olacak şekilde, costomer tarafından daha popüler ürünler üretebilir.

Reking firmamızın en ünlü uzmanı tel örgü alanında firmamıza baş mühendis olarak davet edilmiştir ve Reking müşterilere göre ürün geliştirme yeteneğinden faydalanmaktadır. belirli gereksinimler. Reking, ürün araştırma ve geliştirmeye katılan yüzlerce kişiden oluşurken, bunların 20'den fazlası mühendis ve profesyonel araştırma insanıdır. Reking, ürünlerimizin kalite kontrolünü garanti altına almak için gelişmiş test cihazı ve ekipmanları ile donatılmıştır.

Reking, İyi Kalite ve Tescilli İtibar'ın üretim politikasını izleyerek müşterilerimize sürekli destek vermiştir. Reking, sizi fabrikalarımızı ziyaret etmeye davet ediyor ve yurtiçi ve yurtdışındaki müşterilerle uzun vadeli iş ilişkileri kurmak istiyor.

İletişim bilgileri
Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd

Tel: 86-311-85236281

Faks: 86-311-89635066

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)