HEBEI REKING TEL MESH CO., LTD

Paslanmaz Çelik, Polyester ve Naylon Malzeme ile Ekran Baskı Mesh & Filtre Mesh. Perde Baskı Malzemesi

Ana sayfa

Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Fabrika turu

Sertifikalar
Çin Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Sertifikalar
Çin Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi
  • Üretim hattı
    1997 yılında kurulduğundan bu yana Reking, tek bir paslanmaz çelik tel örgü, polyester serigrafi elek ve naylon serigrafi elek üreten bir çok tel örgü üretim şirketi olarak geliştirilmiştir.

    Şirketimiz Shijiazhuang kentinde ve Güney Anping İlçesi'nin endüstriyel Park Bölgesi'nde bulunan fabrikanın Çin'in "Ünlü Hasır Arazisi" nde yer almaktadır. Bu şirketin 15 milyon RMB, 40.000 metrekarelik bir arsa alanı, inşaat alanı olan kayıtlı 11.000 metrekarelik ve 1500 metrekarelik 1W Gread temiz atölyeleri.

    20 yılı aşkın bir süredir gelişme, sadece profesyonel olarak paslanmaz çelik tel örgü, polyester baskı örgü ve naylon serigrafi örgü ve diğer baskı aksesuarları ürün üretimi ve satışı ile ilgilenmiyoruz. Serigrafi Suqeegee, Silecek Bıçağı, Teflon konveyör bant gibi , Rulo Çerçeve, Alüminyum İpek Sceen Çerçeve, Kurutma Rafı, Transfer Filmi vb.

    Müşterilerimizle iş yaparken en iyi kalite, zamanında teslimat, uygun fiyat ve mükemmel hizmet misyonunu izledik. Biz kaliteli ve üne sahip müşterilerimizden övgü kazandı. Tesisimizi ziyaret etmenizi içtenlikle memnuniyetle karşılıyoruz ve müşterilerimizle yurtiçinde ve yurtdışında iyi uzun vadeli iş ilişkileri kurmak istiyoruz.

İletişim bilgileri
Hebei Reking Wire Mesh CO.,Ltd

Tel: 86--13333014783

Faks: 86-311-89635066

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)